Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Regiony » Żytomierski » Żytomierski uniwersytet przyjmuje kolejnych gości z Polski

Żytomierski uniwersytet przyjmuje kolejnych gości z Polski

Studenci, wykładowcy i mieszkańcy Żytomierza mieli możliwość w dniach 30-31 maja br. uczestniczyć w lekcjach dr hab. prof. Hanny Liberskiej, jakie odbywały się na wydziale socjalno-psychologicznym Żytomierskiego Państwowego Uniwersytetu im. Iwana Franki. Przyjazd Pani profesor udało się zrealizować dzięki współpracy wydziału socjalno-psychologicznego ŻPU, Studenckiego Klubu Polskiego w Żytomierzu i Instytutu Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (Polska).

W czasie otwartych lekcji pt.: „Wizerunek dojrzałości i jego wpływ na dobrobyt w rodzinie” oraz „System wartości współczesnej młodzieży” pani profesor dzieliła się własnym naukowo-badawczym doświadczeniem i opowiadała o współczesnych realach nauki w Polsce.

W ramach spotkania zostało zorganizowane spotkanie w formacie okrągłego stołu, w którym wzięli udział dziekan wydziału socjalno-psychologicznego dr Tatiana Bocian, kierownik katedry psychologii teoretycznej dr hab., prof. Larysa Żurawlowa oraz wykładowcy katedry, gdzie omówiono współpracę na przyszłość w kierunku naukowo-metodycznej działalności Instytutu Psychologii i wydziału socjalno-psychologicznego.

Dziękuję dr hab. prof. Hannie Liberskiej za możliwość przyjazdu oraz wszystkim tym, kto przyczynił się do realizacji przyjazdu i pobytu Pani profesor w Żytomierzu.

Oksana Szmygliuk, Studencki Klub Polski, 21.06.18 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code