Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Zaproszenie na XXVI Diecezjalne Dni Młodzieży w Żytomierzu!

Zaproszenie na XXVI Diecezjalne Dni Młodzieży w Żytomierzu!

W dniach 23-25 marca 2018 roku w Żytomierzu odbędzie się XXVI Diecezjalny Dzień Młodzieży pod hasłem „Nie bój się, Maryjo, znalazłaś bowiem łaskę u Boga” (Łuk. 1,30).

W tym roku pod czas otwarcia DDM zaplanowana jest wizualna prezentacja grup. W tym celu każda grupa powinna mieć flagę parafialną i inne rekwizyty, które wyróżniają reprezentowaną parafię (koszulki, wstążki, chustki, czapki itd.).

„W czasie XXVI DDM chcemy zrozumieć jak można i czy jest potrzeba w swoim życiu codziennym „nie bać się”. I pierwsze, co prosimy – nie bój się zostawić swoją miejscowość i przyjechać na Dzień Młodzieży do Żytomierza! Nie bój się zaprosić kolegów w wieku od 14 lat na Dzień Młodzieży, żeby jak największa ilość młodych ludzi wykorzystali okazję udziału w różnych programach XXVI DDM” – zwrócił się do młodzieży przewodniczący komitetu organizacyjnego DDM o. Waldemar Pawelec SAC.

Koszt udziału w XXVI DDM wynosi 100 hrywien.

Rejestrację udziału grup na stronie www.denmolodi.zhitomir.org w terminie do 18.03.2018 r. Więcej informacji można uzyskać pod telefonami: +380685098740, +380734153940.

Walentyna Jusupowa na podstawie informacji http://www.denmolodi.zhitomir.org/, 18.03.18 r.

 

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code