Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Zaproszenie na „Własną drogę do sukcesu” w Iwano-Frankiwsku

Zaproszenie na „Własną drogę do sukcesu” w Iwano-Frankiwsku

Fundacja Pomoc Polakom na Wschodzie wraz ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie oraz Centrum Kultury Polskiej i Dialogu Europejskiego w Iwano-Frankiwsku (d. Stanisławowie) zapraszają do udziału w projekcie „Własna droga do sukcesu”.

Projekt jest skierowany do przedsiębiorców, osób z doświadczeniem biznesowym, ale też do ludzi początkujących czy studentów, interesujących się zarządzaniem, ekonomią czy wiedzą o finansach.

Uczestnicy projektu poznają m.in. narzędzia do tworzenia biznesplanów, nauczą się weryfikować pomysły biznesowe, będą również mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji z wykładowcami. Zajęcia poprowadzą eksperci Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Projekt „Własna droga do sukcesu” ma wzmacniać ducha przedsiębiorczości Polaków ze Wschodu i kształtować w nich umiejętność dostrzegania w otoczeniu szans na rozwój kariery zawodowej i działalności biznesowej.

Zajęcia mają również wyczulić uczestników na interesy społeczności lokalnych i potrzebę budowania współpracy gospodarczej z Polską.

Miejsce realizacji: Iwano-Frankiwsk

Termin realizacji: 25-27 września 2019 r.

>>> Formularz zgłoszeniowy <<<

>> Program <<<

Wypełniony formularz prosimy przesłać w terminie do dnia 10 września 2019 roku na adres mailowy: [email protected] oraz [email protected]

Ilość miejsc ograniczona!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code