Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Zaproszenie na studia do Sosnowca / Запрошення на навчання до Сосновца

Zaproszenie na studia do Sosnowca / Запрошення на навчання до Сосновца

Шановне панство,

дозвольте представити Вашій увазі та увазі випускників Вашої школи освітню пропозицію ВИЩОЇ ШКОЛИ HUMANITAS в Сосновцу (Польща).
Студенти Вищої школи HUMANITAS проходять професійну практику та стажування у кращих фірмах Польщі (з можливістю подальшого працевлаштування).
Студенти з України мають можливість додатково вивчати польську мову на мовних курсах Вищої школи HUMANITAS.
За особливі успіхи в навчанні, спорті та громадській діяльності студенти Вищої школи HUMANITAS мають можливість отримати державну стипендію Міністерства освіти Польщі.
Навчання триває три роки.
По закінченню випускники отримують диплом бакалавра європейського зразка.
Для зарахування на навчання не потрібно представлять сертифікат про результати незалежного зовнішнього тестування – достатньо атестату зрілості.
Вартість освітньої послуги становить 700 злотих на місяць (біля 170 євро). Ця сума покриває кошти за навчання, проживання у двомісних кімнатах студентського гуртожитку, дворазове харчування.
Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, просимо звертатися до регіонального представника Вищої школи HUMANITAS у Житомирській області Першко Ірини Олександрівни за номером 097 757-46-04 або електронною поштою [email protected]

З повагою,
регіональний представник
Вищої школи HUMANITAS у Житомирській області

І. О. Першко

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code