Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Zaproszenie na konferencję oświatową „Wartościowe szkoły – model rozwojowy. Jak zadbać o siebie i stawać się każdego dnia lepszym nauczycielem, uczniem i rodzicem”

Zaproszenie na konferencję oświatową „Wartościowe szkoły – model rozwojowy. Jak zadbać o siebie i stawać się każdego dnia lepszym nauczycielem, uczniem i rodzicem”

Fundacja „Wolność i Demokracja” serdecznie zaprasza do udziału w konferencji oświatowej pn. „Wartościowe szkoły – model rozwojowy. Jak zadbać o siebie i stawać się każdego dnia lepszym nauczycielem, uczniem i rodzicem”, która odbędzie się w formie online w dniach 4-6 grudnia br.

Konferencja będzie składać się z wykładów i warsztatów. Warsztaty będą prowadzone przez trenerów wartości oraz dyrektorów szkół lub osób zarządzających szkołami, w których Model Wartościowych Szkół w Polsce jest wdrażany.

Podczas warsztatów Uczestnicy poznają świat wartości, który otwiera drzwi do rozumienia siebie samego oraz innych osób.

Poznają metodykę pracy z wartościami leżącą u podstaw współczesnych procesów rozwojowych. Udział w warsztatach pozwoli Uczestnikom zrozumieć w jaki sposób inicjować i przeprowadzać procesy rozwojowe w szkołach, aby zwiększyć ich efektywność i trwałość.

Ponadto, udział w warsztatach pozwoli Uczestnikom zanurzyć się w świecie wartości i doświadczyć osobistych wglądów w najgłębsze obszary własnych motywacji.

Rejestracja uczestników odbywać się będzie poprzez formularz Google https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSek27BTOdbdqCEBOl2BHpzT49T-YCla4n2XCWYPBTeB3qsl0w/viewform

zamieszczony również na stronie internetowej www.wid.org.pl. Liczba uczestników ograniczona.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej: https://wid.org.pl/rekrutacja-konferencje-oswiatowa-wartosciowe-szkoly-model-rozwojowy/.

Słowo Polskie za: WiD, 17 listopada 2020 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code