Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Zaproszenie do udziału w projekcie: Młodzi liderzy w akcji. Forum NGO „Świętokrzyskie – Podole 2014”

Zaproszenie do udziału w projekcie: Młodzi liderzy w akcji. Forum NGO „Świętokrzyskie – Podole 2014”

Stowarzyszenie Integracja Europa – Wschód zaprasza aktywnie działającą młodzież w wieku od 18 do 25 latz Ukrainy oraz województwa świętokrzyskiego do wzięcia udziału w polsko – ukraińskiej wymianie młodzieżowej w ramach projektu Młodzi liderzy w akcji. Forum NGO „Świętokrzyskie – Podole 2014”, która odbędzie się w dniach 5 – 13 października 2014 r. w Kielcach.  Jest to międzynarodowy projekt współfinansowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

W czasie 8-dniowej wymiany młodzi liderzy będą mieli okazję poznania aktywnych młodych przedstawicieli NGO z Ukrainy, chętnych do podejmowania wspólnych międzynarodowych inicjatyw.
W ramach wizyty zaplanowano warsztaty, dyskusje, spotkania z ekspertami oraz przedstawicielami organizacji pozarządowych z województwa świętokrzyskiego. Będzie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i pozyskania partnerów do wspólnych projektów.

Podsumowaniem wymiany stanie się organizacja Forum NGO „Świętokrzyskie – Podole 2014”, podczas którego podejmować będziemy tematy międzynarodowej współpracy NGO, wymiany doświadczeń oraz realizacji wspólnych projektów.

Już dziś zgłoś się na wymianę jeśli:

jesteś w wieku 18 – 25 lat,
aktywnie działasz w swoim lokalnych środowisku
chcesz spędzić ciekawie czas w międzynarodowym gronie młodzieży,
możesz uczestniczyć w całości projektu (nie akceptujemy uczestnictwa tylko w części wymiany młodzieżowej).

Do projektu zaproszonych zostanie 10 młodych przedstawicieli NGO z województwa świętokrzyskiego i 16 z Ukrainy.

W ramach wymiany zapewniamy bezpłatne:
zakwaterowanie,
wyżywienie,
uczestnictwo w warsztatach i wyjazdach,
i wiele pozytywnych wrażeń 🙂

Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji oraz wypełnienie i przesłanie na adres: [email protected] dokumentów projektowych:

formularza zgłoszeniowego,
deklaracji uczestnictwa.

Projekt Młodzi liderzy w akcji. Forum NGO „Świętokrzyskie – Podole 2014” jest realizowany przez Stowarzyszenie Integracja Europa – Wschód w ramach zadania publicznego współfinansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pt.: „Polsko-ukraińska współpraca młodzieży”.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: [email protected] lub tel. +48 796548507

 

>>>>>Ogłoszenie w języku ukraińskim<<<<<

Na podstawie informacji SIEW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code