Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Zapraszamy do udziału w Letniej Szkole Języka i Kultury Polskiej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego!

Zapraszamy do udziału w Letniej Szkole Języka i Kultury Polskiej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego!

Chcesz spędzić niezapomniany miesiąc w samym sercu Polski?

Chcesz podnieść swoje umiejętności językowe?

Chcesz lepiej poznać polską kulturę i historię?

Zgłoś się do udziału w Letniej Szkole Języka i Kultury Polskiej, która odbędzie się w dniach 1 – 28 września w Centrum Nauczania Języka Polskiego dla Obcokrajowców UKW w Bydgoszczy.
Do uczestnictwa zapraszamy osoby mówiące po polsku na poziomie średnio zaawansowanym.

Program Letniej Szkoły Języka i Kultury Polskiej obejmuje:

intensywną naukę języka polskiego (5 godzin lekcyjnych dziennie, w sumie 100  godzin lekcyjnych)

zajęcia z zakresu wiedzy o Polsce  (1 godzina lekcyjna dziennie, w sumie 20 godzin lekcyjnych)

imprezy tematyczne

wycieczki

Koszt uczestnictwa wynosi 250 euro, w tym opłata za zajęcia językowe i wiedzy o Polsce, wydarzenia kulturalne, wycieczki oraz materiały do zajęć.

W trakcie trwania Letniej Szkoły istnieje możliwość zakwaterowania w domu studenckim naszej uczelni w cenie 80 euro za miesiąc.

Aby wziąć udział w Letniej Szkole Języka i Kultury Polskiej należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać go mailem na adres [email protected] oraz pocztą na adres Biura Współpracy Międzynarodowej UKW do 7 sierpnia 2014.

Uczestnictwo w Letniej Szkole Języka i Kultury Polskiej uprawnia do studiowania w języku polskim na wybranym kierunku na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy bez konieczności zdawania egzaminu z języka polskiego. Dodatkowy nabór na studia na UKW trwa do 14 września.

Studenci z Kartą Polaka studiują na naszym Uniwersytecie bezpłatnie!

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego (UKW) to młoda, dynamiczna i jednocześnie oparta na solidnych fundamentach państwowa uczelnia. UKW oferuje 41 kierunków studiów, możliwość udziału w międzynarodowych programach wymiany studentów oraz praktyki zawodowe w Polsce i za granicą.   
Bydgoszcz, stolica województwa Kujawsko-Pomorskiego, to jedno z najważniejszych centrów ekonomicznych i edukacyjnych w Polsce. Portal  TripAdvisor (www.tripadvisor.pl) wymienia Bydgoszcz jako jedno z dziesięciu najciekawszych turystycznie polskich miast!

Zapraszamy do Bydgoszczy!

Kontakt

Biuro Współpracy Międzynarodowej
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Ul. Chodkiewicza 30
85-064 Bydgoszcz Polska
E-mail: [email protected]

www.studyinbydgoszcz.pl
www. rekrutacja.ukw.edu.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *