Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Regiony » Żytomierski » Zabawa mikołajkowa „Uwierz w Mikołaja” w Nowogrodzie Wołyńskim

Zabawa mikołajkowa „Uwierz w Mikołaja” w Nowogrodzie Wołyńskim

6 grudnia br. w Nowogrodzie Wołyńskim odbyła się zabawa mikołajkowa „Uwierz w Mikołaja”, w której wzięli udział uczniowie polskiej szkółki sobotniej im. Jadwigi Jakubowskiej.

Zarówno małych, jak i dużych powitała na samym początku imprezy prezes Polskiego Stowarzyszenia im. J. Lublińskiego Wiktoria Szewczenko, która życzyła wszystkim wspaniałej zabawy i mnóstwa prezentów pod choinką. Następnie Pani Lidia zorganizowała dla wszystkich warsztaty malowania pierniczków, każdy zrobił jeden noworoczny pierniczek, a drugi pierniczek był logotypem sponsorów naszej imprezy: Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz naszej kochanej fundacji Wolność i Demokracja.

Po warsztatach odbył się koncert za udziału naszych uczniów i absolwentów, rozdanie wylosowanych prezentów , wspólne śpiewanie oraz życzenie online od św. Mikołaja.

W tym dniu chcieliśmy zapomnieć o wszystkich problemach dnia codziennego, o wirusach, chorobach i wojnie…

Bardzo chciałam, żeby i ci najmniejsi i dorośli, którzy byli obecni na naszej imprezie pozwolili sobie uwierzyć w bajkę i w Świętego Mikołaj.

Dziękuje kochanym właścicielkom Lesia Kafe za wspaniałą organizację, za cudowną atmosferę i za życzliwość.

Wierzcie w Mikołaja, wierzcie w cuda!

Wiktoria Szewczenko, Polskie Stowarzyszenie im. J. Lublińskiego, 13 grudnia 2020 r.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code