Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Regiony » Winnicki » Z Listów do redakcji. Ten dzień okazał się naprawdę niesamowity!

Z Listów do redakcji. Ten dzień okazał się naprawdę niesamowity!

Tegoroczne obchody Dnia Niepodległości Polski w Winnicy odbyły się pod znakiem  zespołu ZAKOPOWER. Dzięki Konsulatowi Generalnemu Rzeczypospolitej Polski w Winnicy, 11 listopada w Winnicy odbył się wspaniały koncert z okazji 95. rocznicy odzyskania Niepodległości z udziałem tego polskiego zespołu.

W Polsce ZAKOPOWER ma tysiące fanów, corocznie gra około  100 koncertów i występuje na prestiżowych Europejskich Festiwalach. Dlatego jest bardzo znanym zespołem nie tylko w kraju ale i w Europie. Trudno było uwierzyć, że takiej rangi formacja muzyczna za chwilę wystąpi w naszym mieście.

W swojej muzyce artyści połączyli muzykę ludową z nowoczesnymi brzmieniami, co udało się im wyśmienicie. Bogactwo kolorów różnych instrumentów, cudowne głosy wszystkich uczestników zespołu i wysoki poziom zawodowy na zawsze pozostaną w pamięci gości.

Pod koniec koncertu wszyscy na sali teatru śpiewali razem z ZAKOPOWERem, a muzycy tańczyli, odczuwając gorącą atmosferę widowni.

Dziękuję wszystkim organizatorom za tak wspaniałą i niezapomnianą imprezę, mam nadzieję że częściej będziemy słuchali tak cudownych koncertów w Winnicy.

Kasia Gerasimowska, bwp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code