Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki zaprasza na naukę młodzież z Ukrainy!

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki zaprasza na naukę młodzież z Ukrainy!

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie stara się wyjść naprzeciw obserwowanemu na przestrzeni kilku ostatnich lat znacznemu wzrostowi zainteresowania studiami w Polsce ze
strony obywateli Ukrainy, wywodzących się zarówno ze środowisk polonijnych, jak i rodowitych Ukraińców. Wspomniane zainteresowanie dotyka również WSEI, bowiem jej pracownicy otrzymują coraz więcej zapytań o zasady rekrutacji, kierunki studiów czy warunkach studiowania. Wśród społeczności studenckiej WSEI w chwili obecnej kilkanaście osób – to obywatelę Ukrainy.

Uczelnia WSEI działa z powodzeniem w środowisku akademickim Krakowa od prawie 15 lat. Prowadzi kształcenie na poziomie studiów I stopnia na dwóch kierunkach:
Zarządzanie i Informatyka i Ekonometria. W ich ramach oferuje słuchaczom kilkanaście specjalności, których program został zaprojektowany przy udziale przedsiębiorców oraz specjalistów-praktyków, zgodnie z misją, która została przyjęta na początku działalności – dawać wykształcenie praktyczne i aktualne – dopasowane do dynamicznie zmieniających się wymagań rynku pracy. Jednocześnie studia w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki charakteryzują się silnym stopniem indywidualizacji i elastyczności, ukierunkowanym na zainteresowania i potrzeby studentów. Szczególna waga przywiązywana jest do dbałości o jakość kształcenia. WSIE uzyskała dobre oceny od Polskiej Komisji Akredytacyjnej, a także uznanie w oczach pracodawców – w ostatnim rankingu tygodnika ,, WPROST” ta uczelnia znalazła
się na 8. miejscu w Polsce wśród uczelni niepublicznych najbardziej cenionych przez pracodawców.

Żywiąc nadzieję, że oferta WSIE może być przez Państwa uznana za wartościową, rektorat zaprasza abiturientów uwzględnić tą uczelnię wybierając przyszłe miejsce studiowania.

Zapraszamy do Krakowa!

Punkt rekrutacyjny WSEI:

31-150 Kraków, ul. Św. Filipa 17
tel. +48 12 431-19-90 w.110
tel. +48 12 431-18-82 w.111
e-mail: [email protected]
www.wsei.edu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *