Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Wystawa fotografii „3x jazz…” Janusza Różańskiego w Winnicy

Wystawa fotografii „3x jazz…” Janusza Różańskiego w Winnicy

18 września 2014 r. o godz. 18.00 w foyer Urzędu Miasta Winnica (parter głównego budynku merostwa) odbędzie się otwarcie niezwykłej wystawy fotografii polskiego artysty fotografika Janusza Różańskiego.

Na otwarcie zaproszeni są wszyscy zainteresowani. Wystawa będzie dostępna do oglądania do 9 października bieżącego roku.

Janusz Różański – malarz, grafik, fotograf – absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Wydziału Grafiki w Katowicach. Twórca autorskich wystaw malarstwa w Polsce i za granicą, uczestnik wystaw zbiorowych m.in. w konkursach 38 Bielska Jesień, IV Biennale Malarstwa i Tkaniny Unikatowej w Trójmieście, Biennale Małych Form Malarskich w Toruniu czy Biennale Młodej Sztuki w Bełchatowie z nagrodzonymi pracami, autor wystaw fotograficznych towarzyszących eventom muzycznym w Polsce i za granicą. Od wielu lat współpracuje z Radiem Katowice projektując wydawnictwa muzyczne w tym wielokrotnie nagradzane nominacjami i nagrodami Fryderyków oraz tytułami Złotych i Platynowych Płyt, projektuje także dla muzycznych agencji wydawniczych.

Na podstawie informacji KG RP w Winnicy oraz http://stfkatowice.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *