Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Regiony » Chmielnicki » Wiktoria Iszczenko otrzymuje nagrodę w VIII konkursie „Zgadnij, gdzie to jest?”

Wiktoria Iszczenko otrzymuje nagrodę w VIII konkursie „Zgadnij, gdzie to jest?”

Ania Szłapak prezentuje kartkę z nazwiskiem zwycięzcyWjeżdżając do Antonin w obwodzie chmielnickim, po prawej stronie drogi można napotkać wspaniałą bramę, prowadzącą do byłego majątku Potockich, „panów i  władców” Podola. Właśnie po tej bramie nietrudno było odgadnąć, w której miejscowości ona się znajduje. Z zadaniem konkursowym uporało się szerokie grono osób, większość z których to mieszkańcy Podola.

W drodze losowania wyłoniono zwycięzcę VIII edycji konkursu „Zgadnij, gdzie to jest?”, organizowanego przez gazetę „Słowo Polskie” oraz portal polonijny WiZyt:NET. Nią została Wiktoria Iszczenko.

Atrakcyjne nagrody od KG RP w Winnicy trafiają do Wiktorii, a nasza redakcja by zachęcić tym razem także i mieszkańców Żytomierszczyzny do aktywniejszego udziału w konkursach, jako zadanie konkursowe wyznacza odgadnięcie, w jakiej miejscowości obwodu żytomierskiego znajduje się kościół ze zdjęcia.

Termin wysyłania odpowiedzi kończy się 30 maja br. Zapraszamy do zabawy!

Redakcja

 

 

 

Wideo losowania

{youtube}K-uEBt-dqhk{/youtube}

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code