Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Regiony » Żytomierski » Warsztat online „4×4 … czyli 4 aplikacje w 4 godziny”

Warsztat online „4×4 … czyli 4 aplikacje w 4 godziny”

W niedzielę 5 lipca odbył się 4-godzinny warsztat online „4×4 …czyli 4 aplikacje w 4 godziny” – zrealizowany we współpracy ze Studenckim Klubem Polskim, Domem Polskim w Żytomierzu i Żytomierskim Państwowym Uniwersytetem im. Iwana Franki. Warsztaty przeprowadził doświadczony praktyk – Jan Kosmowski (Poznań, Polska).

W trakcie warsztatów zapoznaliśmy się w praktyce z takimi aplikacjami jak: MENTIMETER, KAHOOT, PADLETT i ZOOM. Prawie wszyscy jesteśmy już w stanie z nich korzystać podczas prowadzonych przez nas lekcji, wykładów, spotkań czy prezentacji.

W wirtualnym pokoju spotkali się członkowie i prezesi polskich organizacji z Żytomierza i obwodu, wykładowcy z Uniwersytetu im. I. Franki oraz nauczyciele języka polskiego pracujący w miejscowych szkołach.
Organizując różnego rodzaju spotkania, zajęcia i wykłady szczególny nacisk kładziemy na to, aby proponowane przez nas działania przynosiły ich odbiorcom realną korzyść. Zależy nam na tym aby wydarzenia organizowane przez Studencki Klub Polski w Żytomierzu miały charakter praktyczny, odpowiadały na aktualne potrzeby i były bezpłatne dla uczestników. To wszystko sprawia, że podejmowane przez Klub inicjatywy cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców naszego miasta i całego okręgu.

Wszystkim uczestnikom warsztatów bardzo dziękuję za udział. Dziękuję również prowadzącemu warsztaty – Janowi Kosmowskiemu, za ciekawe zajęcia, za poświęcony czas oraz za chęć dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem.

„Dziękuję organizatorom oraz Panu Janowi, za dzisiejsze spotkanie online. Otrzymałam bardzo ważną informację dla siebie. Bardzo cennym doświadczeniem było poznanie aplikacji KAHOOT. Podanie informacji – dostępne i zrozumiałe. Lekko było uczyć się w przyjemnym Towarzystwie. Dziękuję grupie, z którą wykonywaliśmy praktyczne zadania, za współpracę! I czekam na dodatkowe robocze spotkanie!” – Helena Fesiuk.
„Bardzo dziękuję za warsztaty! Bardzo cenna informacja, w dostępny sposób przekazana oraz cenne doświadczenia pracy w grupie” – mówi członek Klubu, wykładowca Uniwersytetu im. Iwana Franki Oksana Szmygliuk.

„Dziękuję organizatorom za organizację warsztatu. Dość informacyjne nauczania. Lektor, Jan, jest bardzo szczery w wykładaniu i bardzo uważny do każdego – to jest ważne. Z wdzięcznością za waszą pracę”. – Irena Skorbacz.

W ramach warsztatu – wspólnie z prowadzącym – przygotowaliśmy dla uczestników niedzielnego spotkania przyjemną niespodziankę w postaci spotkań konsultacyjnych dotyczących możliwości wykorzystania wspomnianych aplikacji.

Walentyna Jusupowa, Studencki Klub Polski w Żytomierzu, 11 lipca 2020 r.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code