Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Trwa nabór kandydatów do NAGRODY im. Iwana Wyhowskiego

Trwa nabór kandydatów do NAGRODY im. Iwana Wyhowskiego

Studium Europy Wschodniej UW ogłasza nabór kandydatur do Nagrody im. IWANA WYHOWSKIEGO dla obywateli Ukrainy.

Studium Europy Wschodniej UW ogłasza nabór kandydatur do NAGRODY im. IWANA WYHOWSKIEGO dla kandydatów z zakresu nauk humanistycznych na 12-miesięczny pobyt naukowo-dydaktyczny na 6 polskich uniwersytetach. STAŻ PRZY NAGRODZIE IM. IWANA WYHOWSKIEGO dla kandydata z zakresu nauk ścisłych na 4-miesięczny pobyt badawczy na 2 polskich uniwersytetach.

NAGRODA im. IWANA WYHOWSKIEGO ma na celu honorowanie zasług obywateli Ukrainy w rozwoju nauki, kultury i życia publicznego, w kształtowaniu i rozwoju społeczeństwa obywatelskiego na Ukrainie oraz budowaniu demokratycznej Ukrainy – skierowanej ku Europie, uwzględniającej najlepsze tradycje dawnej Rzeczypospolitej oraz historyczne, współczesne i przyszłe związki Ukrainy z Polską i Europą.

Zgłoszenia, zawierające opis zasług i osiągnięć kandydata – od uczelni, instytutów, organizacji, instytucji, stowarzyszeń etc. lub osób prywatnych, a także zgłoszenia samych ubiegających się o Nagrodę (pod warunkiem poparcia przez uczelnie, instytuty, instytucje lub osoby zaufania publicznego) prosimy nadsyłać do Studium Europy Wschodniej do dn. 15 lipca 2014 r. na adres [email protected]

Folder informacyjny Nagrody im. Iwana Wyhowskiego (pdf.)

Regulamin Nagrody im. Iwana Wyhowskiego (doc.)

Kwestionariusz Nagrody im. Iwana Wyhowskiego (doc.)

Kwestionariusz Nagrody im. Iwana Wyhowskiego – staż (doc.)

bwp

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *