Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Różne » Stosunki polsko-ukraińskie » Studiujepracuje.pl – nowy projekt dla młodych Ukraińców w Polsce

Studiujepracuje.pl – nowy projekt dla młodych Ukraińców w Polsce

Fot. tsn

Projekt studiujepracuje.pl, jest skierowany do młodzieży z rodzin zamożnych i niezamożnych, do młodzieży z dużych miast i małych miejscowości, do młodzieży, która chce się uczyć, usamodzielnić i osiągnąć coś w życiu.

Osoby zakwalifikowane mogą liczyć na sfinansowanie w 100 % wartości edukacji oraz zakwaterowania na cały okres współpracy. Jeżeli student będzie chciał samodzielnie wynająć mieszkanie – otrzyma w ramach projektu dodatek 600 zł co miesiąc. Także projekt pokrywa koszty dojazdu do szkoły i pracy – limit do 150 zł./mc. Oprócz tego, raz w roku można otrzymać 1.800zł dodatku na wakacje.

Aby wziąć udział w projekcie należy zgłosić się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.studiujepracuje.pl. Organizatorzy zapewniają, że skontaktują się ze wszystkimi zainteresowanymi. W razie pytań lub wątpliwości można skorzystać z infolinii.

W projekcie może uczestniczyć młodzież z Ukrainy w wieku 18-25 lat, która chciałaby rozpocząć lub kontynuować naukę na renomowanych i uznanych polskich uczelniach lub szkołach policealnych, w trybie zaocznym i w tym samym czasie podjąć dobrze płatną pracę w Polsce.

Na stronie FB inicjatywy studiujepracuje.pl jest podane, że to jest szkoła i agencja pracy.

Walentyna Jusupowa za: ukrayina.pl, 31 sierpnia 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code