Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Studia w Polsce – nic trudnego!

Studia w Polsce – nic trudnego!

Marzycie o studiach w prestiżowych wyższych uczelniach za granicą? To nie jest takie trudne. Najlepsze uniwersytety Polski otwierają dzisiaj drzwi dla abiturientów z Ukrainy. Pomóc ukraińskiej młodzieży stać się częścią europejskiego społeczeństwa pomoże „POL-TUR”.

Polsko-ukraińska firma „POL-TUR” – rozwija się bardzo dynamicznie i ma reputację partnera godnego zaufania. Od dwóch lat współpracuje ona z szeregiem wyższych państwowych i prywatnych polskich uczelni – zaczynając od „stołecznych” – Uniwersytetu Warszawskiego, Warszawskiej Politechniki, Collegium Civitas, kończąc na uniwersytetach w Krakowie, Kielcach, Lublinie i w innych miastach Polski.

„POL-TUR” ma w swojej ofercie różne programy nauczania, przyszły student dzięki tej firmie może dostać się na studia I oraz II stopnia oraz otrzymać wykształcenie podyplomowe. Opłata za studia na uniwersytetach Polski wynosi blisko 2000 euro za rok, ale dla kandydatów, których rekrutuje „POL-TUR”, polskie uczelnie robią zniżkę do 50%.  W trakcie nauczania jest możliwość otrzymania stypendium, wielkości 125 Euro miesięcznie. Żeby studiować według takiego programu kandydat nie musi posiadać Karty Polaka.

Polsko-ukraińska firma zaprasza także na naukę do polskich technikum, po ukończeniu na Ukrainie 9, 10 i 11 klasy szkoly średniej. Uczeń ma możliwość bezpłatnego studiowania na różnych kierunkach w technikum, najpopularniejszymi z których są – logistyka, informatyka, obsługa gastronomiczna, turystyka oraz hotelarstwo. Nauka w technikum trwa cztery lata, czesne za mieszkanie w akademiku z 3-razowym wyżywieniem wynosi od 8 zł za dobę. Po ukończeniu technikum młody specjalista może zdać maturę i podjąć naukę w jednym z polskich uczelni wyższych na takich samych zasadach, jak Polacy.

Studia w polskich uniwersytetach oraz technikum odbywają się przeważnie w języku polskim, dlatego jego znajomość jest niezbędnym warunkiem dla dostania się na naukę do Polski. „POL-TUR” także proponuje kurs języka polskiego.

Studia w Polsce dają możliwość nie tylko otrzymać europejski dyplom, ale także i  podróżowania po krajach Unii Europejskiej i znalezienia dalszej pracy na terytorium Polski i UE.

Informację o konkretnych polskich uczelniach oraz o trybie rekrutacji w „POL-TUR” można uzyskać, dzwoniąc pod +38(0432)655-055, +38(096)572-76-66, +38(093)920-04-59 albo za pomocą poczty elektronicznej [email protected], www.pol-tur.net.

bwp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code