Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Wiadomości z Ukrainy » Nauka, sztuka, inne » Specjaliści z Hyundai zgodzili się „dopracować” swoje pociągi na Ukrainie

Specjaliści z Hyundai zgodzili się „dopracować” swoje pociągi na Ukrainie

Po fali krytyki z boku ukraińskich mediów w stronę ciągle łamiących się i spóźniających się pociągów Hyundai, koreański gigant przemysłowy wysłał do ukraińskiego resortu infrastruktury list z zapewnieniem, że w przeciągu kilku tygodni wszystkie usterki w supernowoczesnych pociągach zostaną usunięte. Razem z tym koreańczycy tłumaczą problemy z pociągami bardzo napiętymi terminami ich produkcji przed EURO-2012. Ukraińska strona ciągle ponaglała Hyundai i na Ukrainę pociągi przyjechali nie do końca przetestowane.

Ukraińskie media dementują tłumaczenia Borysa Kołesnykowa – ministra infrastruktury, że koreańskie pociągi psują się przez chłód i mróz. 27.XII br w Korei Południowej słupek rtęci spadł do minus 12 poniżej zera.

Zdumiewającym jest to, że na Ukrainie o prawie 15% spadła sprzedaż samochodów osobowych marki Hyundai. Ludzie stracili zaufanie do całkiem niezłych samochodów przez złą reputacją superdrogich pociągów tej marki.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code