Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Różne » Warto wiedzieć » Słowo Polskie na falach radiowych

Słowo Polskie na falach radiowych

Wieczorem 14 czerwca na falach Winnickiego Radia Obwodowego oraz w Internecie ukazał się kolejny program radiowy, przygotowywany przez redakcje „Słowa Polskiego” przy współpracy z polskim „RadiemWnet”.

W piątym z kolei w 2017 roku programie znalazły się reportaże z imprez artystycznych, obchodów 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, polska poezja, recytowana przez młodzież polskiego pochodzenia, mieszkającą w stolicy Podola oraz piosenki w języku polskim, wykonane przez podolskie i wołyńskie zespoły artystyczne, działające w Winnickim Okręgu Konsularnym a także inne wydarzenia z życia Polaków na Ukrainie. W roli prowadzących audycji – Inna Sandiuk oraz Piotr Hnatyszyn.

Zapraszamy do słuchania programu „Słowo Polskie Wnet” na falach Winnickiego Radia Obwodowego w każdą trzecią środę miesiąca o godzinie 21:50, na falach przewodowego radia (kołchoźniki) oraz w Internecie: http://slowopolskie.org/gazeta/SlowoPolskie_Wnet_5_czerwiec_2017.mp3

Program ukazuje się przy wsparciu Winnickiej Administracji Obwodowej oraz polskiej firmy „Barlinek”, produkującej w Winnicy deskę podłogową.

Redakcja, 16.06.17 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code