Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Przyjmujemy gości z Łodzi

Przyjmujemy gości z Łodzi

Tak się składa, że dużo miejsca na naszym portalu poświęcamy sytuacji związanej z organizacją lotów z Polski do Winnicy. Chociaż nie ma ona wiele wspólnego z życiem polonijnym, ale dużo naszych rodaków w Polsce interesuje się, jak można niedrogo i szybko dostać się do Winnicy i Chmielnickiego. Zarówno duchowieństwo,  jak i rodziny mieszkających tu pracowników firm polskich i placówki dyplomatycznej oraz nieliczni, póki co, turyści, którzy dopiero zaczynają odkrywać piękno ziemi podolskiej, z niezliczoną ilością zabytków z czasów, sięgających czasów Korony Polskiej.

Zaś winniczanie, wraz z otwarciem stabilnego połączenia powietrznego Winnica-Łódź, otrzymają możliwość szybkiego dotarcia do kurortów w Egipcie i Turcji – przy odpowiednich umowach firm turystycznych z przewoźnikiem. Port lotniczy w Łodzi może stać się drzwiami z Ukrainy do Europy.

Tym razem 5-8 grudnia w celu ostatecznego rozwiązania problemów z organizacją lotów Łódź-Winnica-Łódź do naszego miasta przybywa delegacja z Łodzi w składzie:

  • Leszek Krawczyk – prezes naczelny Portu Lotniczego w Łodzi,

  • Ireneusz Dylczyk – dyrektor do spraw marketingu powyższego lotniska,

  • Paweł Babski – zastępca prezesa Centrum Targowego „Ptak Media S.A.” – największej w Łodzi hurtowni odzieży i nie tylko.

W ciągu trzech dni delegacja ma odbyć spotkania z najwyższymi przedstawicielami władz miejskich i obwodowych, firmami turystycznymi i zarządem lotniska w  Winnicy.

—–

5-8 грудня місто Вінницю відвідає делегація Аеропорту Лодзі, в складі якої керівники найвищої ланки і заступник торгівельного центру “Птак”.

Метою візиту є подолання низки проблем, пов”язаних з організацією авіаперельотів Лодзь-Вінниця-Лодзь, а також чергова зустріч з представниками турфірм для підписання договорів про співпрацю

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *