Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Program świętowania Dni Polonii i święta Konstytucji 3 Maja na Podolu

Program świętowania Dni Polonii i święta Konstytucji 3 Maja na Podolu

1 i 2 Maja w ramach świętowania Dni Polonii i Polaków za Granicą oraz święta Konstytucji 3 Maja w Winnicy i Chmielnickim odbędzie się szereg imprez z udziałem m.in. zespołu Mazowsze:

Winnica – Msza Święta w intencji Polonii i Polaków za Granicą w I rocznicę Beatyfikacji Jana Pawła II Sanktuarium Miłosierdzia Bożego 01. 05. 2012 r. godz. 14.00 (Winnica, ul. Moskalenko 46) .


Winnica – koncert Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” z okazji Święta Konstytucji 3 Maja oraz Dnia Polonii i Polaków za Granicą (Muzyczno-Dramatyczny Teatr im. M. Sadowskiego, Winnica, ul. Teatralna, 13) 01. 05. 2012 r. o godz. 16.00 (po okazaniu wejściówek, które są do odebrania u prezesów Waszych organizacji polonijnych).


Chmielnicki – 2 maja o 17.00 –
koncert Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” – Obwodowy Teatr im. Staryckiego (po okazaniu wejściówek, które są do odebrania u prezesów Waszych organizacji polonijnych).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *