Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Wiadomości z Ukrainy » Polityka » Prezydent Polski Komorowski – nr 1 w rankingu najlepszych lobbystów Ukrainy

Prezydent Polski Komorowski – nr 1 w rankingu najlepszych lobbystów Ukrainy

Zdjęcie pobrano z http://euro2012.newsweek.pl/prezydent-komorowski--apele-o-bojkot-euro-2012-na-ukrainie-nieadekwatne-do-sytuacji,91417,1,1.htmlRanking, wyznaczający osoby, które najbardziej przyczyniły się do promowania pozytywnego wizerunku Ukrainy na świecie przedstawił Ukraiński Instytut Polityki Światowej.

Ponad 50 ukraińskich oraz zagranicznych ekspertów wyznaczali dziesiątki osób, którzy najbardziej przyczyniły się do popularyzacji Ukrainy na świecie i aktywnie popierali Kijów w międzynarodowych przedsięwzięciach.

Najlepszymi lobbystami Ukrainy w świecie w ubiegłych latach zostawali prezydent Polski Aleksander Kwaśniewski, bracia Kliczko, miliarder Wiktor Pinczuk oraz eurokomisarz Stefan Fule. Oni i w tym roku okazali się na liście, razem z ministrem spraw zagranicznych Szwecji Carlem Bildtem, sekretarzem stanu USA Hillary Clinton oraz prezydentem Litwy Dalią Gribauskajte.

Redakcja

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code