Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Polsko-ukraiński „Festiwal partnerstwa” odbędzie się we Lwowie w dniach 7-9 września

Polsko-ukraiński „Festiwal partnerstwa” odbędzie się we Lwowie w dniach 7-9 września

VII ukraińsko-polski „Festiwal partnerstwa” odbędzie się we Lwowie w dniach 7-9 września 2018 r.

Uczestnicy spotkania skupią się na wpływie rozwoju kultury i turystyki na życie mieszkańców miast. Ze sceny na Placu Rynkowym we Lwowie zabrzmi muzyka różnych stylów w wykonaniu polskich i ukraińskich zespołów.

W piątek 7 września przed gośćmi Festiwalu wystąpią m.in. wrocławski zespół „Wciąż Młodzi”, lwowski zespół „Joryj Kłoc”, warszawski „Micromusic”, Łukasz Jemioła i Artur Perskawiec z Lublina oraz uczestnicy śląskiego projektu „Nerwy”.

W następnym dniu we Lwowie wystąpią zespoły „Blue Perspective Band”, „Wodny Patrol”, „Kapela Maliszków”, „Żmije” oraz „Horpyna”.

Specjalne z myślą o dzieciach w ramach Festiwalu będą funkcjonowały rowerowe miasteczko, dla wszystkich innych będą działały wystawy artystyczne i fotograficzne.

„Festiwal partnerstwa” we Lwowie odbędzie się z inicjatywy KG RP we Lwowie wspólnie z Lwowską Administracją Obwodową i Lwowską Radą Obwodową.

Słowo Polskie, 31.08.18 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code