Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Polskie kolo turystyczno-sportowe „Wilcze Góry” zaprasza na wyjazd do matecznika

Polskie kolo turystyczno-sportowe „Wilcze Góry” zaprasza na wyjazd do matecznika

Serdecznie zapraszamy na wyjazd na Wilcze Góry w okolicach wsi Zariczany obwodu Żytomierskiego, żeby pięknie spędzić czas na świeżym powietrzu na nartach, saniach i na nogach, odpocząć od pracy i uzdrowić się.
Wyjazd odbędzie się 18 lutego 2012 roku. Startujemy z Placu Zwycięstwa o godzinie 10.00. Prosimy o wzięcie nart (biegowych) i sanek, a także innych przedmiotów, które nadają się do zjazdów z górek. Czas przebywania na ulicy – około 5 godzin, więc prosimy o sportowe ubrania. Ze sobą proszę wziąć ciepłe napoje w termosach i kanapki, organizatorzy zapewniają dojazd i skromny poczęstunek.
Nasza inicjatywa nie godzi w interesy polonijnych organizacji sportowych ani organizacji, zajmujących się sportem polonijnym, ponieważ naszym podstawowym celem jest kultywowanie sportu rekreacyjnego w postaci wyjazdów na nartach (w ciepłą porę roku – na rowerach). Koło jest otwarte dla tych wszystkich, kto raz na tydzień zechce dołączyć do nas na nartach albo na rowerach.
W celu zorganizowania dojazdu będziemy zbierali zgłoszenia od uczestników. Ostatni dzień zgłoszeń – czwartek 16 lutego 2012 roku.
W sprawie wyjazdu proszę o kontaktowanie się z Wiktorią Baładyńską pod numerem telefonu (093) 615 – 45-13 (środa-czwartek), ze Swietłaną Kowpak pod numerami telefonów (097) 888 – 28 – 25, (063) 633 – 71 – 17 (piątek-sobota).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code