Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Różne » Warto wiedzieć » Polonijni dziennikarze szkolili się w grupie medialnej Polska Press

Polonijni dziennikarze szkolili się w grupie medialnej Polska Press

Goście z Ukrainy, Litwy, Łotwy oraz Białorusi, którzy są członkami polskojęzycznych redakcji medialnych skorzystali z możliwości odwiedzenia warszawskiej siedziby grupy medialnej Polska Press.

W nowoczesnym i dobrze wyposażonym pomieszczeniu spotkali się z Robertem Szulcem, dziennikarzem z ponad 15-letnim doświadczeniem, wydawcą strony głównej portalu I.PL.

Pan Robert opowiedział, jak znaleźć równowagę między gonitwą za „klikaniem” i podawaniem dobrej jakości materiałów analitycznych, mówił o łączeniu tradycyjnych artykułów tekstowych z materiałami audiowizualnymi.

Goście ze Wschodu pytali jak odbywa się koordynacja ekipy dziennikarskiej w Polska Press, interesowali się jak tworzyć dobrze zapominający się kontent, wymieniali się kontaktami.

Polska Press Grupa jest jedną z największych spółek medialno-technologicznych w Polsce. Z jej produktów korzysta blisko 20 milionów użytkowników.

Wizyta do Polska Press została zorganizowana przez Fundacje Wolność i Demokracja i Pomoc Polaków na Wschodzie w ramach Zjazdu Federacji Mediów Polskich na Wschodzie odbywającym się w dniach 7-8 października.

Redakcja, 9 października 2022 r.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code