Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Polish Talent Support 2020

Polish Talent Support 2020

Polish Talent Support to konkurs adresowany do artystycznie utalentowanej polskiej młodzieży mieszkającej na stałe poza granicami kraju.

Uczestnicy Polish Talent Support mogą przesyłać nam prace w pięciu kategoriach konkursowych (moda, fotografia, aktorstwo, choreografia, projektowanie wnętrz). Zwycięzcy otrzymają 9 stypendiów (4 stypendia roczne i 5 semestralnych) w Krakowskich Szkołach Artystycznych oraz możliwość pokazania swych prac podczas wystaw i pokazów organizowanych przez naszą Szkołę. Osoby, które otrzymają wyróżnienia mają możliwość bezpłatnego uczestnictwa w tygodniowych warsztatach artystycznych oraz zaprezentowania swych prac na wystawach. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Konkurs stworzyły i realizują Krakowskie Szkoły Artystyczne, placówka edukacyjna z 30-letnią historią i wieloma międzynarodowymi sukcesami (jako Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Szkoła Kreatywnej Fotografii, Szkoła Aktorska SPOT, Szkoła Wnętrz i Przestrzeni), od 7 lat organizator Cracow Fashion Week. W celu promocji konkursu od kilku lat prowadzimy dedykowaną stronę internetową wraz z blogiem pod adresem www.polishtalentsupport.pl, na której regularnie prezentujemy informacje o PTS oraz sukcesach polskich artystów.

Podobnie jak inne przedsięwzięcia realizowane przez Krakowskie Szkoły Artystyczne, akcję zamierzamy prowadzić konsekwentnie długofalowo, regularnie wspierając polskie talenty od strony materialnej i informacyjnej.

Zależy nam na poparciu naszej inicjatywy tak, aby informacja o niej dotarła do możliwie jak najszerszego grona zainteresowanych osób. Jesteśmy również otwarci na rozszerzenie współpracy z Państwem przy innych przedsięwzięciach mających na celu pomoc utalentowanym Polakom mieszkającym poza krajem. Mamy nadzieję, że nasze wspólne działania przekonają młodzież, że warto przyjechać do Polski, by tu się kształcić, a potem być może pozostać na stałe.

Mamy nadzieję, że otrzymamy od Państwa pozytywną odpowiedź i razem rozpoczniemy promocję polskiej utalentowanej młodzieży. Z wielką przyjemnością włączymy Państwa do grona naszych oficjalnych partnerów.

Zgłoszenia przyjmujemy do 19 czerwca 2020 r.  Szczegóły konkursu poniżej.

Zapraszam do kontaktu drogą mailową lub telefonicznie pod numerem +48 126561726 od 9:00-17:00 (czas środkowoeuropejski)

http://polishtalentsupport.com/

Kategorie konkursowe

MODA -> bit.ly/fashion_competition
FOTOGRAFIA -> bit.ly/photography_competition
AKTORSTWO -> bit.ly/drama_competition
CHOREOGRAFIA -> bit.ly/choreo_competition
PROJEKTOWANIE WNĘTRZ -> bit.ly/interiordesign_competition

Krakowskie Szkoły Artystyczne zapraszają również na Dzień Otwarty ONLINE, w czasie którego odbędą się bezpłatne warsztaty oraz multimedialna prezentacja kierunków. Prezentacja poszczególnych kierunków(Szkoła Kreatywnej Fotografii, Szkoła Wnętrz i Przestrzeni, Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Szkoła Visual Merchandisingu) oraz warsztaty odbędą się za pośrednictwem platformy ZOOM.

Więcej informacji na stronie https://www.ksa.edu.pl/homepage/dzien-otwarty-2020.html

Yana Tsomko, Krakowskie Szkoły Artystyczne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code