Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Wiadomości z Ukrainy » Nauka, sztuka, inne » Platini wyraził oburzenie z powodu wysokich cen na pokoje w ukraińskich hotelach

Platini wyraził oburzenie z powodu wysokich cen na pokoje w ukraińskich hotelach

Zdjęcie pobrane z galinfo.com.uaPrezydent UEFA Michel Platini na konferencji prasowej w Warszawie wyraził oburzenie z powodu  wysokich cen na pokoje w ukraińskich hotelach. «Mogę powiedzieć, że wpadłem w wściekłość na Ukrainie dlatego że nie ma żadnego związku z cenami, które były przedmiotem rozmów kilka miesięcy temu, i obecnymi cenami », – powiedział Platini.
On zaznaczył że podczas swojej ostatniej wizyty do Ukrainy zwrócił uwagę przedstawicieli władz ukraińskich na ten problem. Ukraińscy urzędnicy zapewnili, że dołożą wszelkich wysiłków by sytuacja poprawiła się.
«Nie można organizować turniej, a następnie wymagać od ludzi jakichś nadmiernych opłat (za zamieszkanie) », – powiedział prezydent UEFA.
6 kwietnia wicepremier – minister infrastruktury Borys Kolesnykow wyraził nadzieję, że do EURO-2012 ceny na pobyt w hotelach spadną do «normalnych rynkowych».
«Wychodzi na to, że przylecieć na trzy mecze reprezentacji Francji czarterem będzie taniej niż żyć w Ukrainie dziesięć dni. Hotele stracą wszystkie dochody. Przecież od Paryża do Doniecka, gdzie reprezentacja Francji odegra 3 mecze, leci się trzy godziny. Dlatego, myślę, że do końca kwietnia sytuacja stabilizuje się » – dodał Kolesnykow.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code