Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Płatne wakacyjne kursy języka polskiego w Krakowie

Płatne wakacyjne kursy języka polskiego w Krakowie

Centrum Języka Polskiego Varia organizuje w Krakowie wakacyjne kursy języka polskiego połączone z bogatym programem kulturalnym i zakwaterowaniem w mieszkaniach prywatnych, blisko centrum miasta.

To wspaniała okazja do „zaprzyjaźnienia się” z językiem polskim, poznania polskiej kultury i spotkania ciekawych osób z całego świata – jednym słowem sprawdzona recepta na udane wakacje. Imprezy integracyjne, warsztaty kuchni polskiej, nauka polskich piosenek, interesujące wykłady, wycieczki w ciekawe miejsca… to tylko niektóre punkty naszego programu kulturalnego. Nauka języka polskiego ma być inspirująca, a Kraków zachęcać do powrotu do Polski.

Kursy trwają dwa tygodnie i organizowane są dla dorosłych i młodzieży od 16 roku życia. Dzieciom proponujemy lekcje indywidualne, lub naukę w grupach 2-3 osobowych oraz udział w programie kulturalnym opracowanym specjalnie dla najmłodszych (gry i zabawy w plenerze, tematyczne oprowadzanie po Krakowie itp…). Na kurs można przyjechać z całą rodziną, nawet jeśli tylko jedna osoba bierze udział w kursie. Pozostałe osoby mogą wziąć udział np. tylko w naszym popołudniowym programie kulturalnym.

Wszystkie informacje na temat kursów można też znaleźć na stronie internetowej: http://www.kurspolskiego.pl. Tel.: +48 12 633 58 71                           bwp

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code