Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Regiony » Żytomierski » Odpoczynek żytomierskiej młodzieży w Polsce

Odpoczynek żytomierskiej młodzieży w Polsce

W sierpniu ,młodzież z parafii Bożego Miłosierdzia na Malowance w Żytomierzu , na czele z proboszczem o. Jarosławem Olszewskim SAC, wyjechała na odpoczynek do Polski, do miejscowości Korzenna.

Miejscowi mieszkańcy przyjęli grupę bardzo ciepło i gościnnie, a  władze miasta , przygotowała jej wiele miłych niespodzianek: podróż do Zakopanego, wejście na górę Gubałówkę. Ciekawe zajęcia i gry, wycieczka po skałach Diabła, wycieczka do kopalni soli w Bochni i wiele innych atrakcji. Każdy przywiózł do domu wiele miłych wrażeń i wspomnień.

Nie można w tym momencie nie wspomnieć o najważniejszym – występie na „Festiwalu Kultury i Sztuki Chrześcijańskiej” w Korzennej. Festiwal ,  był bardzo dobrą okazją do prezentacji muzycznych propozycji zespołów zarówno z terenu gminy Korzenna, jak i spoza niej. Na scenie występowali zespół Bethesda z Tarnowa, Grupa Wokalna z Żytomierza,  Zespół Regionalny Janczowioki i Grupa Wokalna z Wojnarowej.

Bardzo dziękujemy, wszystkim organizatorom naszego odpoczynku – szczególnie pani Magdzie i pani Agacie, wszystkim Dobrodziejom, władzom miasta Korzenna, a także opiekunom grupy.

Anna Żownowska, parafianka parafii Bożego Miłosierdzia na Malowance, 23.09.17 r.

lp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code