Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Regiony » Winnicki » Nowe kompetencje i nawyki zarządzania organizacją dla liderów polskich organizacji społecznych

Nowe kompetencje i nawyki zarządzania organizacją dla liderów polskich organizacji społecznych

W dniach 24-26 czerwca w Winnicy odbyły się warsztaty liderskie dla prezesów i aktywnych członków polskich organizacji społecznych z Ukrainy.

Organizatorem zajęć, skierowanych na podwyższenie kompetencji liderów polskiej mniejszości z różnych regionów kraju nad Dnieprem była fundacja „Wolność i Demokracja” przy wsparciu Senatu RP oraz winnickiej organizacji społecznie „Centrum Rozwoju i Partnerstwa Polonia”.

Blisko 100 uczestników, którzy przyjechali z miast od d. Stanisławowa do Dnipra pracowali w grupach po 15-20 osób z doświadczoną ekipą trenerów z Polski oraz Ukrainy. Podczas warsztatów poruszano tematy zarządzania strategicznego organizacją społeczną, długofalowym planowaniem działalności organizacji oraz wykorzystaniem takich instrumentów, jak SWOT, matryca logiczna czy drzewo celów dla przygotowania przekonującego wniosku dla programów grantowych.

W otwarciu warsztatów wziął udział konsul generalny RP w Winnicy Damian Ciarciński oraz przedstawiciel Fundacji „Wolność i Demokracja” Łazarz Kapaon.

Redakcja, 27 czerwca 2019 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code