Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Nauczanie domowe – oferta dla Polaków na Wschodzie

Nauczanie domowe – oferta dla Polaków na Wschodzie

Śródziemnomorskie Liceum Ogólnokształcące im. św. Dominika Guzmana w Lublinie oferuje możliwość nauczania domowego w polskiej szkole, polegającego na realizacji programu w systemie eksternistycznym (w domu), bez konieczności uczestniczenia w zajęciach szkolnych w Polsce. Na końcu będzie możliwość otrzymania świadectwa ukończenia szkoły oraz przystąpienia do polskiej matury.

Nauczanie w tym systemie jest całkowicie bezpłatne. Warunkiem skorzystania z tej propozycji jest posiadanie Karty Polaka oraz wiek od 12 do 18 lat. Śródziemnomorskie Liceum Ogólnokształcące im. św. Dominika zapewnia podręczniki do nauczania przedmiotów ojczystych (język polski, historia) oraz zaprasza uczniów po zakończeniu każdego roku nauki na tygodniowe bezpłatne warsztaty z przedmiotów ojczystych do Lublina. Osoby zainteresowane tą formą nauczania proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny u koordynatora szkoły na danym terenie lub przez panel kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej liceum www.ihp-szkola.pl podając w nim imię i nazwisko oraz adres mailowy, na który zostanie przesłany formularz. Zapisy już się rozpoczęły i trwają do końca maja 2014 roku!

Szczegółowe informacje na temat tej propozycji będzie można znaleźć u koordynatorów projektu w Polsce (e-mail: [email protected]) i na Ukrainie (e-mail: [email protected]).

Kontakt w Lublinie: Śródziemnomorskie Liceum Ogólnokształcące im. św.
Dominika Guzmana, tel.81 532 06 37, e-mail: [email protected]
Kontakt na Ukrainie: +38 067 431 54 11

bwp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code