Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Regiony » Winnicki » Najlepsze piwo z Baru. Z Baru na Podolu

Najlepsze piwo z Baru. Z Baru na Podolu

Przedsiębiorczym mieszkańcom Podola trudno zarzucić braku pomysłów na prowadzenie własnego biznesu.

24 czerwca w sieci Facebook „Barska browarnia” zaprosiła internautów do spróbowania trzech rodzajów piwa, produkowanych w browarze, stworzonym w mieście Bar na Podolu.

Hasło „Do Baru na piwo” w tym wypadku na podwójne znaczenie, i jak twierdzą inicjatorzy pomysłu, barskie piwo będzie cieszyło się popularnością szczególnie wśród turystów, którzy coraz częściej przyjeżdżają do „Baru” nie tylko zobaczyć pozostałości budzącej kiedyś strach w żyłach Turków i Tatarów twierdzy Bony Sforzy oraz klasztor, gdzie zawiązała się Konfederacja Barska lecz także żeby spróbować lokalnych przysmaków.

Debiut piwa z Baru odbył się w piwnej stolicy Ukrainy – Lwowie. Browar z Baru od razu wywołał burzę pozytywnych komentarzy w sieciach społecznościowych.
Lokalne produkty mają przed sobą wielką przyszłość. Przy kompleksowym podejściu do obsługi turystów przez lokalnych przedsiębiorców i wsparciu lokalnych władz Bar może stać się równie popularną „Mekką”, jak Kamieniec Podolski czy Winnica.

Pierwsza jaskółka – czyli Browar Barski proponuje koneserom trzy rodzaje piwa za kwotę nieco przewyższającą 10 zł (48 hrywien):

-Mosaic American Pale Ale IBU – 29 | ABV – 5,9,
– Saaz Belgian Pale Ale IBU – 12 | ABV – 5,5,
– El Dorado American Pale Ale IBU – 30 | ABV – 6,5

Piwo z Baru można zamówić na stronie hopheads.postershop.me.
Słowo Polskie, 25.06.17 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code