Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Wiadomości z Ukrainy » Nauka, sztuka, inne » MedMobilityPoland – nowe możliwości dla pracowników służby zdrowia – uchodźców z Ukrainy

MedMobilityPoland – nowe możliwości dla pracowników służby zdrowia – uchodźców z Ukrainy

Projekt MedMobilityPoland jest skierowany do medyków uchodźców z Ukrainy i jest objęty Honorowym Patronatem Ministerstwo Zdrowia RP.

Głownie projekt dotyczy lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarek, położnych, stomatologów z Ukrainy.

MedMobilityPoland dostarcza rzetelnych informacji obywatelom Ukrainy o możliwości znalezienia pracy w polskiej służbie medycznej. Oferty pracy można znaleźć na stronie medmobilitypoland.com, które pochodzą bezpośrednio od polskich instytucji medycznych.

Wszyscy zaintersowani mogą zgłaszać się przez formularz na stronie internetowej lub bezpośrednio na adres: [email protected], lub zadzwonić na infolinię (języki PL i UA) czynną w godzinach 9:00-17:00 (poniedziałek- piątek) tel.: (+48) 22 427 65 60.

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego „MedMobilityPoland – wsparcie lekarzy – uchodźców z Ukrainy”. Projekt realizowany przez Fundację Wolność i Demokracja.

Walentyna Jusupowa za WiD, 29 czerwca 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code