Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Masz Kartę Polaka? Studiuj w Przemyślu nieodpłatnie!

Masz Kartę Polaka? Studiuj w Przemyślu nieodpłatnie!

Jedna z polskich uczelni, znajdująca się tuż przy granicy z Ukrainą – w Przemyślu proponuje nieodpłatne studia wyższe dla studentów ze Wschodu, posiadających Kartę Polaka.
Po ukończeniu studiów studenci otrzymują stopień licencjata albo inżyniera oraz możliwość kontynuowania studiów II stopnia na innych uczelniach wyższych w Polsce.
Proponujemy Państwa uwadze pełną informację o ofercie z PWSW, niestety, ona jest dostępna tylko w języku ukraińskim.

БЕЗПЛАТНЕ НАВЧАННЯ У ВИЩІЙ ШКОЛІ З ОТРИМАННЯМ РІВНЯ ЛІЦЕНЦІАТА (БАКАЛАВРА) ТА ІНЖЕНЕРА
Навчайся в Перемишлі!

В ДВСШ у Перемишлі студенти безплатно навчаються у вищій школі І рівня та отримують звання ліценціат або інженер. Ліценціат є відповідником українського і російського бакалавра. Навчання ліценціатів – на гуманістичних і суспільних напрямах – триває 6 семестрів (3 роки), навчання інженерів – на технічних напрямах – 7 семестрів (3,5 років).
Навчання в ДВСШ є також безплатне для осіб з-за кордону, що мають  КАРТУ ПОЛЯКА!
Особи з-за кордону інших національностей мусять за навчання платити оплату, яка виносить 2.000 євро за рік (тобто 2 635 $). У випадку важкої фінансової ситуації студента-іноземця ректор ДВСШ може цю суму знизити до 80%.
Випускники ДВСШ отримують диплом про закінчення навчання І рівня з професійним званням ліценціата (бакалавра) або інженера, який визнається в цілій Європі. Вони можуть продовжувати навчання у додатковій вищій школі ІІ рівня за власним вибором, тобто навчання магістерське в обраному вузі в Польщі та за кордоном.

Приєднайся до численної групи студентів з України і навчайся з нами в Перемишлі!       
Державна Вища Східноєвропейська Школа в Перемишлі знаходиться близько 100 км від Львова і 15 км від польсько-українського кордону.
Завдяки нашим висококваліфікованим кадрам, а також тим з найбільших університетських центрів, які у нас працюють, дидактичній базі, що весь час розвивається та новому гуртожитку, ДВСШ в Перемишлі дає Вам нові можливості навчання. У загально-польському рейтингу вищих професійних шкіл ДВСШ є одним з найкращих підкарпатських професійних вузів. Лекції проводяться польською мовою.

Якщо Ви виберете навчання за кордоном, то тільки в Перемишлі!
Якщо в Перемишлі, то тільки  у Державній вищій східноєвропейській школі!

Якщо Ти зацікавлений навчанням у Державній вищій східноєвропейській школі в Перемишлі, напиши на адресу [email protected] – отримаєш детальнішу інформацію.

Jesteś zainteresowany studiami w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu napisz na adres [email protected] otrzymasz dokładne informacje.

Інтернет сторінка навчального закладу www.pwsw.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code