Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Regiony » Winnicki » Lena Zelińska – zwyciężczynią VI Edycji konkursu „Zgadnij, gdzie to jest?”(uaktualnione)

Lena Zelińska – zwyciężczynią VI Edycji konkursu „Zgadnij, gdzie to jest?”(uaktualnione)

Ania Szłapak prezentuje nazwisko zwyciężczyni3 marca 2013 roku w Winnicy odbyło się losowanie zwycięzcy w VI Edycji konkursu:„ Zgadnij, gdzie to jest?”.

Ania Szłapak, dziennikarka „Słowa Polskiego” oraz portalu wizyt.net wśród 9 osób, którzy udzieliły prawidłowej odpowiedzi na konkursowe pytanie ( odp. Sanktuarium Maryjne w Berdyczowie) wylosowała tą jedną, która otrzyma wspaniałą nagrodę, ufundowaną przez KG RP w Winnicy, a to – zestaw książek o Polsce i  wybitnych Polakach.

Tym razem zwyciężczynią została Lena Zielińska, która, niestety, nie podała adresu zamieszkania, ale pozostawiła adres mailowy, przez który w najbliższym czasie nasza redakcja z nią się skontaktuje w celu przekazania nagrody.

W następnej edycji konkursu wracamy na Podole i proponujemy jako zadanie do odgadnięcia: co za wspaniały renesansowy kościół znajduje się na zdjęciu?

Gazeta Słowo Polskie z konkursowym zadaniemZapraszamy do uczestnictwa w konkursie także i mieszkańców innych kresowych regionów, a nawet – innych państw. Z przyjemnością dostarczymy Państwu nagrodę pocztą w wypadku wygranej.

Nowe zadanie konkursowe znajduje się na ostatniej stronie 7. numeru gazety „Słowo Polskie”, która już jest kolportowana na Kresach Południowo-Wschodnich, a także dostępna w wersji PDF na naszym portalu:

 

wideo, przedstawiające przebieg losowania

{youtube}ieOYVau_HJY{/youtube}, HP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code