Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Regiony » Żytomierski » Lekcja pod tytułem „Psychological pollution in work organization” na Uniwersytecie w Żytomierzu

Lekcja pod tytułem „Psychological pollution in work organization” na Uniwersytecie w Żytomierzu

W dniach 24-27 września 2018 r. na Państwowym Uniwersytecie im. Iwana Franki w Żytomierzu (wydział socjalno-psychologiczny) gościł prof. nadzw. Instytutu Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (Polska) oraz Moncton University (Kanada) dr Bogdan Pietrulewicz.

W czasie pobytu na Żytomierszczyźnie profesor spotkał się z rektorem Uniwersytetu prof. Galiną Kyryczuk, prorektorem  naukowej i międzynarodowej współpracy ,prof. Natalią Sejko oraz z dziekanem wydziału socjalno-psychologicznego dr Tatianą Bocian.

Rozmawiano m.in. o wynikach wspólnej pracy naukowej, organizowaniu badań i nawiązanie kontaktów naukowych oraz o perspektywach współpracy.

Prof. Bogdan Pietrulewicz wygłosił otwartą lekcję pt.: „Psychological pollution in work organization”, podczas której mówił o problemach psychologii organizacyjnej, psychologicznej kontaminacji organizacji pracy, „Durk side personality”. W Żytomierzu odbyło się także spotkanie w formacie okrągłego stołu polskiego wykładowcy ze studentami, magistrami i wykładowcami katedry psychologii rozwoju i konsultacje poświęcone  organizacji pracy naukowej w Kanadzie i Polsce.

Przyjazd został zorganizowany w ramach wykonania memorandum między Instytutem UKW i wydziałem socjalno-psychologicznym ŻPU.

Oksana Szmygliuk, Walentyna Jusupowa. 03.10.18 r.

lp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code