Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Regiony » Winnicki » Koszulka z białym orłem i polskie lektury trafiły do kolejnego zwycięzcy w konkursie „Zgadnij, gdzie to jest?”

Koszulka z białym orłem i polskie lektury trafiły do kolejnego zwycięzcy w konkursie „Zgadnij, gdzie to jest?”

10 maja 2014 roku w Winnicy odbyło się kolejne losowanie zwycięzcy w konkursie krajoznawczym „Zgadnij, gdzie to jest?”, organizowanym przez redakcję gazety i portalu „Słowo Polskie”.

Zadanie konkursu polegało na odgadnięciu miejscowości, w której znajduje się obiekt, przedstawiony na zdjęciu i wysłaniu odpowiedzi na adres skrzynki redakcyjnej [email protected]

Tym razem chodziło o Starokonstantynów na Podolu (dzisiejsza Chmielnicczyzna).

W XX losowaniu nagrody w konkursie „Zgadnij, gdzie to jest?” los uśmiechnął się do Anatola Kerżnera z Winnicy, stałego uczestnika gry i czytelnika gazety. Stał się on szczęśliwym właścicielem nagród, ufundowanych przez KG RP w Winnicy, urząd miasta Siemianowice Śląskie i redakcję „Słowa Polskiego”.

Do 30 maja można wysyłać odpowiedzi na zadanie w kolejnym konkursie. W treści listu z odpowiedzią, wysłanego na [email protected] oprócz odpowiedzi prosimy podać także aktualny numer telefonu kontaktowego.

Życzymy wesołej zabawy!

Ania Szłapak, Mikołaj Bachur, operator kamery Anatol Fedoryszyn, bwp

 

Wideo z losowania zwycięzcy w XX edycji konkursu „Zgadnij, gdzie to jest?”

{youtube}nroQjJFsNY4{/youtube}

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code