Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Regiony » Winnicki » Jest zwycięzca XVIII edycji konkursu „Zgadnij, gdzie to jest!”

Jest zwycięzca XVIII edycji konkursu „Zgadnij, gdzie to jest!”

Mikołaj Bachur i Ania Szłapak - dziennikarze Słowa Polskiego7 marca dziennikarze gazety „Słowo Polskie” Ania Szłapak i Mikołaj Bachur drogą losowania wyłonili kolejnego zwycięzcę w tradycyjnym konkursie „Zgadnij, gdzie to jest?” nagrody dla którego ufundował Konsulat Generalny RP w Winnicy oraz Urząd Miasta Siemianowice Śląskie.

Zadanie konkursowe polegało na odgadnięciu w jakiej miejscowości Podola czy Żytomierszczyzny znajduje się obiekt przedstawiony na zdjęciu i wysłaniu odpowiedzi do 28 lutego na adres redakcji [email protected].

Wśród kartek z nazwiskami osób, które udzieliły poprawnej odpowiedzi wybrano jedną. Nagroda w postaci polskich książek, filmów na DVD oraz patriotycznej polskiej koszulki trafi do Anatola Kerżnera.
Pan Anatol poprawnie odpowiedział na pytanie i napisał, że na zdjęciu (szkicu) z poprzedniego numery gazety znajduje się Katedra Rzymskokatolicka w Żytomierzu.

Dziękujemy wszystkim czytelnikom za udział w konkursie. Postaramy się dołączyć innych sponsorów do uatrakcyjnienia nagród a spośród wszystkich uczestników, którzy nie dostali żadnej nagrody pod koniec roku wylosujemy osobę, której przypadnie specjalne wyróżnienie – ramka cyfrowa do wyświetlania zdjęć oraz wideo.

W XIX numerze gazety Słowo Polskie znalazło się kolejne zadanie dla krajoznawcy – zdjęcie kościoła na Podolu, ufundowanego przez najbogatszego Polaka tych ziem pod koniec XVIII – początku XIX wieku. Prosimy wysłać odpowiedź do 30 marca na adres redakcji: [email protected] z dopiskiem KONKURS.

Redakcja, bwp

Jak przebiegało losowanie można zobaczyć na wideo:

{youtube}PmTWTQ1F96s{/youtube}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code