Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » III Międzynarodowa Konferencja Gospodarczo-Naukowa

III Międzynarodowa Konferencja Gospodarczo-Naukowa

„Integracja Regionów Świata – cele, scenariusze współpracy” – to tytuł III Międzynarodowej Konferencji Gospodarczo-Naukowej, która odbędzie się w dniach 18-19 października 2018 r. w siedzibie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, na którą zapraszają Państwa cooperation-east (RFN), Fundacja Polonia Go-spodarcza Świata (Warszawa) wraz z międzynarodowym konsorcjum polsko-niemiecko-polonijnym.

Wydarzenie będzie idealnym miejscem na wymianę kontaktów, doświadczeń pomiędzy przedstawicielami środowisk biznesowych i naukowych z Polski i różnych regionów świata.

Informacje i program konferencji w języku polskim, są dostępne na stronie internetowej  www.ir-union.de (w zakładce aktualności wydarzenia/konferencja 2018).

Międzynarodowa impreza to idealna okoliczność do działań promocyjno-informacyjnych, do których zapraszamy wszytkich zainteresowanych.

Uczestnictwo w konferencji potwierdzili m.in. przedstawiciele: Kancelari Prezydenta RP, MPiT, MGMiŻS, Podkarpackiego Urzędu Marszałkowskiego, Ambasady Zjednoczonych Emiratów Arabskich w osobie Pana Ambasadora J.E. Dr. Yousif Eisa AlSabri, Japonii, Białoruskiej Republiki Ludowej, landu Brandenburgii, Nadrenii-Palatynatu i inne osobistości ze świata polityki, biznesu i nauki.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji zapraszamy do kontaktu!

Język konferencji: polski, angielski.

Osoby do kontaktu:

Bożena Rainczuk T +49 4331 33627-0 (polski, niemiecki)

Daria Mak-Walther T +49 5603 9170-44 (polski, niemiecki, rosyjski)

Hans-Jürgen Hellberg T +49 (0) 172 42 64 834 (niemiecki, angielski)

>>> Program konferencji <<<<

Słowo Polskie na podstawie informacji KG RP w Charkowie, 12.08.18 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *