Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Różne » Warto wiedzieć » Historia: ZOBACZ – nowy projekt edukacyjny dla Polonii

Historia: ZOBACZ – nowy projekt edukacyjny dla Polonii

Fundacja Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii uruchomiła nowy projekt multimedialny Historia:ZOBACZ – jest to e-learningowa platforma, opowiadająca o najciekawszych eksponatach, które znajdują się w polskich muzeach.

Została stworzona z myślą o polskich dzieciach mieszkających i uczących się poza granicami naszej Ojczyzny. Jednak mogą z niej korzystać wszyscy: rodzice, dziadkowie – wszystkie osoby, dla których historia i kultura Polski jest ważna i interesująca.

Nasza platforma jest ogólnodostępna, a korzystanie z niej nie wiąże się z żadnymi opłatami. Historia: Zobacz została oparta o nasz inny projekt, również skierowany do Polonii: historiadlapolonii.pl – tylko we wrześniu stronę tę odwiedziło aż 28 000 użytkowników, co świadczy o przydatności tego narzędzia wśród polskich szkół za granicą!

Piszemy do Państwa z prośbą, o podzielenie się informacją o tym, że Historia:Zobacz działa i można z niej korzystać. Bardzo prosimy o przekazanie tej informacji nauczycielom Państwa szkoły, uczniom i rodzicom.

Strona Historia:ZOBACZ: http://bit.ly/2JbJ6uw

Fundacja Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii, 26 października 2018 r.

lp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code