Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Fundacja PPnW ogłosiła drugi termin składania wniosków na rok 2021

Fundacja PPnW ogłosiła drugi termin składania wniosków na rok 2021

Fundacja „Pomoc Polakom na Wschodzie” ogłasza drugi i ostateczny termin składania wniosków o dofinansowanie projektów działań zaplanowanych na 2021 rok w obszarach: Edukacja, Kultura, Publikacje, Dziedzictwo kulturowe i historyczne, Aktywizacja środowisk, Pomoc charytatywna i socjalna oraz wsparcie Mediów i promocja Polski na świecie.

II etap naboru potrwa od 1 października do 15 października. Po tym terminie Fundacja nie będzie już przyjmować wniosków. Nabór wniosków na projekty inwestycyjne został już ostatecznie zakończony.

Tak jak w poprzednich latach, zachęca się składanie wniosków związanych z rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości, obroną dobrego imienia Polski oraz działań promujących polską kulturę i historię na świecie.

Wnioski przyjmowane są na załączonych formularzach, które wypełnione i podpisane należy wysłać na adres e-mailowy: [email protected] W II etapie naboru istnieje również możliwość składania wniosków przez system internetowy Benigna, w którym istnieje konieczność rejestracji użytkownika.

Więcej informacji na: https://pol.org.pl/wniosek/

Słowo Polskie, 3 października 2020 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code