Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Forum Młodych Polaków w Iwano-Frankowsku

Forum Młodych Polaków w Iwano-Frankowsku

W dniach 29 listopada – 2 grudnia br.w  Iwano-Frankiwsku po raz czwarty odbędzie się Forum Młodych Polaków.

Projekt adresowany jest do młodzieży polskiego pochodzenia oraz aktywnych członków środowisk polskich na Ukrainie.

O tym że inicjatywa jest potrzebna i powinna być kontynuowana świadczy chociaż by dorobek zrealizowanych projektów (32 działania w 17 miastach Ukrainy). Udział w Forum wzięło już ponad 100 osób. Dzięki wspólnej pracy rozszerzyliśmy przede wszystkim sieć kontaktów, zainicjowano współpracę, wymianę i działania pomiędzy organizacjami która trwa już poza platformą Forum. Nieocenioną wartością są jednak relacje międzyludzkie których uczestnicy doświadczają biorąc udział w Forum Młodych Polaków. Obcy sobie osoby po czterech dniach żegnają się już jak serdeczni przyjaciele. Zatem Forum według nas to zarówno kuźnia młodych liderów jak i swoisty inkubator nowych i ciekawych działań realizowanych w partnerstwie.

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli Państwa organizacji w wieku 16-35 lat, posiadających polskie pochodzenie oraz biegle mówiących po polsku (prosimy o kierowanie max. 3 osób z jednej organizacji). Szczegółowe informację dot. uczestnictwa oraz tematy poruszane na Forum znajdują się w treści pisma.

Zainteresowani udziałem uczestnicy powinny przesłać do nas wypełnioną ankietę rekrutacyjną znajdującą się w linku: https://docs.google.com/forms/d/1eSNuSAn0wjR1XnF37usSKbjtm_tJvDADk3U-amtx_II/edit

Centrum Kultury Polskiej i Dialogu Europejskiego, 30 października 2018 r.

lp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code