Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK W POLSCE

FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK W POLSCE

 Już po raz siedemnasty odbędzie się w Będzinie (woj. śląskie) Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika.

Od lat w Festiwalu biorą udział także wykonawcy z Ukrainy. W tym roku eliminacje odbędą się w Równem dnia 27 grudnia 2010 r. Organizatorem jest Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła ul. Soborna 21333001 Równe UKRAINA tel. 00380 362257372. Osoby odpowiedzialne – Ks. Władysław Czajka, s. Mateusza Nawrocka, adres e-mail: [email protected]. Zgłoszeniem na Festiwal jest wypełniona karta uczestnictwa przesłana do dnia 26 listopada 2010 r. pocztą, faxem lub e-mailem do Biura Festiwalu: fax. +48 32 762 28 56 e-mail: [email protected]

Do udziału zaprasza się solistów, duety, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne, chóry działające w szkołach, domach kultury, parafiach, stowarzyszeniach, organizacjach polonijnych, a także osoby niezrzeszone. Uczestnicy Festiwalu zobowiązani są do zaprezentowania trzech dowolnie wybranych kolęd lub pastorałek /soliści i duety dwóch/ w tym obowiązkowo jednej tradycyjnej polskiej, a także dopuszcza się możliwość wykonania jednej kolędy zagranicznej.

Szczegółowy regulamin Festiwalu, karta zgłoszenia i terminarz dostępne są na stronie www.ofkip.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code