Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Ambasada Ukrainy w Polsce zaprasza na Piknik Ukraiński z okazji 30. rocznicy odzyskania przez Ukrainę Niepodległości

Ambasada Ukrainy w Polsce zaprasza na Piknik Ukraiński z okazji 30. rocznicy odzyskania przez Ukrainę Niepodległości

28 sierpnia 2021 roku o godzinie 17:00, pod adresem ul. A.Malczewskiego 17 w Warszawie odbędzie się na Piknik Ukraiński z okazji 30. rocznicy odzyskania przez Ukrainę Niepodległości.

„Świętujmy razem 30. rocznicę odzyskania przez Ukrainę Niepodległości! Serdecznie zapraszamy na Piknik Ukraiński!” – taka informacja ukazała się na stornie internetowej Ambasady Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej.

W programie wydarzenia:

– Koncert lwowskiego zespołu „Wszystko”
– Pokaz filmów ukraińskich – Ukraina! Festiwal Filmowy (współczesne animacje oraz filmy krótkometrażowe)
– Konkursy i zabawy dla dzieci – szkoła „Materynka”
– Kuchnia ukraińska – restauracja „U Sióstr”
– Tort świąteczny od Igora Zarytskoho, ukraińskiego cukiernika, zwycięzcy Mondial des Arts Sucres 2010 w Paryżu, World Chocolate Masters preselection Stambul 2013, szefa Akademii Warsaw Academy of Pastry Arts by Sempre.

Wstęp po uprzedniej rejestracji! Formularz rejestracyjny oraz więcej informacji można znaleźć na stronie Ambasady https://poland.mfa.gov.ua/pl/news/swietujmy-razem-30-rocznice-odzyskania-przez-ukraine-niepodleglosci-serdecznie-zapraszamy-na-piknik-ukrainski.

Walentyna Jusupowa, 20 sierpnia 2021 r.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code