Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » AKADEMIA KREATYWNYCH LIDERÓW. 21-30 lipca 2013 r. Białystok

AKADEMIA KREATYWNYCH LIDERÓW. 21-30 lipca 2013 r. Białystok

Fundacja OKNO NA WSCHÓD ma zaszczyt zaprosić studentów polskiego pochodzenia w wieku 18-25 lat z Białorusi, Litwy, Rosji (Obwód Kaliningradzki) i Ukrainy do udziału w projekcie pt. „Akademia Kreatywnych Liderów – pobyty edukacyjne dla młodzieży studenckiej polskiego pochodzenia z Białorusi, Litwy, Ukrainy i Rosji (Obwód Kaliningradzki)”. Pierwsza edycja projektu jest zaplanowana na 21-30 lipca 2013 r. w Białymstoku.

Uczestnicy projektu wezmą udział w wizycie studyjnej w Białymstoku. Program wizyty umożliwi uczestnikom zapoznanie się ze współczesną Polską i pracą lokalnych liderów działających w następujących obszarach: media, społeczność akademicka, organizacje pozarządowe, władze samorządowe i administracja, współczesna polska kultura.

Uczestnicy spotkają się m.in. z przedstawicielami władz samorządowych i akademickimi, politykami, członkami organizacji studenckich i samorządu studenckim. Goszcząca w Białymstoku młodzież weźmie też udział w wydarzeniach kulturalnych. Spotkania będę uzupełnione o warsztaty i praktyczne zajęcia, które mają umożliwić: poszerzenie zdobytej wiedzy, przeanalizowanie uzyskanych informacji oraz dyskusję na temat metod i możliwości zbudowania płaszczyzny do rozwoju współprac między uczestnikami i ich środowiskami a podmiotami z Polski.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wizyty oraz informacjami zawartymi w zaproszeniu do udziału w projekcie.
Aby wziąć udział w projekcie, należy wypełnić formularz rekrutacyjny i wysłać do 23 czerwca 2013 roku na [email protected]!. Zasady wyboru kandydatów zostały opisane w regulamin rekrutacji uczestników do projektu. Rekrutacja zostanie przeprowadzona przy pomocy karty oceny formularza rekrutacyjnego.

Fundacja „Okno na Wschód”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *