Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Regiony » Winnicki » Wylosowaliśmy zwycięzcę w kolejnym konkursie „Zgadnij, gdzie to jest?”

Wylosowaliśmy zwycięzcę w kolejnym konkursie „Zgadnij, gdzie to jest?”

Wiktoria z USA oraz Ania Szłapak3 października w Winnicy odbyło się losowanie zwycięzcy w XIV edycji konkursu krajoznawczego „Zgadnij, gdzie to jest?”. Dziennikarka redakcji „Słowa Polskiego” Ania Szłapak przy pomocy specjalnego gościa, przedstawicielki Polonii Stanów Zjednoczonych Wiktorii Lisiejko wyłoniła tą jedną, wśród kilkunastu innych osób, które udzieliły poprawnej odpowiedzi na zadanie konkursowe.

Szczęśliwym posiadaczem wspaniałych nagród, ufundowanych przez Konsulat Generalny RP w Winnicy, został Anatol Kerżner z Winnicy.

Na konkursowym zdjęciu znajdowała się część fortecy Międzybóż (obwód chmielnicki). Pan Anatol bardzo dokładnie opisał ten obiekt historyczny, wspominając o fundatorach twierdzy, a także jej bohaterskiej obronie przed Turkami i Kozakami.

Wraz z ukazaniem się kolejnego numeru gazety „Słowo Polskie” ruszyła jubileuszowa XV edycja konkursu „Zgadnij, gdzie to jest?”. Zapraszamy serdecznie do udziału w zabawie. Wspaniałe nagrody czekają!

JW, operator kamery Anatol Fedorszyn

Konkursowe zadanie w XIV Edycji Zgadnij, Gdzie to jest?

Jak przebiegało losowanie można zobaczyć na Youtube

{youtube}c33KvUk3cnA{/youtube}

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code