Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Regiony » Chmielnicki » Podolanie i Galicjanie święcą triumfy w Otwartych Mistrzostwach Podkarpacia w zapasach

Podolanie i Galicjanie święcą triumfy w Otwartych Mistrzostwach Podkarpacia w zapasach

Zdjęcie pobrano ze strony http://zapasy.rzeszow.pl25 stycznia w Rzeszowie odbyły się  III Otwarte Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w zapasach. W zawodach uczestniczyło 130 młodych sportowców z Polski, Słowacji a także Ukrainy (regiony Galicja i Podole).

Na sali  Rzeszowskiego Centrum Sportowo-Widowiskowym im. Jana Strzelczyka Podolanie wywalczyli sześć nagród i zajęli II miejsce w klasyfikacji drużynowej.

W kategoriach do 25kg, 35kg, 42kg i 65kg goście z d. Płoskirowa zdobyli „złoto” a w kategoriach do 32kg i 29kg „srebro”.

Wychowankowie Chmielnickiego obwodowego centrum wychowania fizycznego wrócili do domu zadowoleni i pełni wrażeń z pobytu na Podkarpaciu.

Trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej zdobyli lwowiacy z drużyny „Lider-L”.