Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Wiadomości z Ukrainy » Gospodarka » Znany ukraiński serwis dla urządzeń Apple wchodzi do Polski

Znany ukraiński serwis dla urządzeń Apple wchodzi do Polski

Fot. iLounge

iLounge to dobrze rozpoznawalny ukraiński serwis pogwarancyjny i sprzedawca akcesoriów dla urządzeń Apple.

Faktycznie każdy, kto przyjeżdżał do Kijowa, Odessy, Lwowa, Dniepra, Charkowa czy Zaporoża mógł zobaczyć tam salony popularnej w Ukrainie sieci serwisów pogwarancyjnych i sklepów z akcesoriami dla urządzeń Apple – iLounge.

Teraz iLounge otwiera swój serwis w Polsce. W chwili obecnej sklep jak i usługa serwisowa działa online. W ofercie znaleźć można m.in. produkty Apple, akcesoria, w tym te pod własną marką oneLounge oraz usługi serwisowe.

W związku z wojną w Ukrainie zespół iLounge postanowił wesprzeć gospodarkę swojego kraju i zapewnić dodatkowe miejsca pracy poprzez wszelkie dostępne środki.

Oto krotki wpis z notki prasowej iLounge o swojej decyzji rozpocząć działalność w Polsce:

Przez dziesięć lat pracy na ukraińskim rynku akcesoriów i technologii Apple zdobyliśmy dobrą opinię. Posiadamy własną markę oneLounge, której jakość nie ustępuje oryginalnym akcesoriom Apple. Dodatkowo mamy doświadczenie we współpracy z dostawcami na całym świecie, co pozwoli nam szybko dostarczać klientom nowe i atrakcyjne towary.

Planujemy rozpocząć naszą dzialalność od sklepu internetowego iLounge w Warszawie. Następnie otworzymy centrum serwisowe iLab dla napraw urządzeń Apple.

Pomagamy też Siłom Zbrojnym Ukrainy, dlatego 5 zł z każdego zamówienia i usługi serwisowej przekazujemy naszej fundacji charytatywnej. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup samochodów i sprzętu dla Armii Ukraińskiej.

Możecie nas wesprzeć składając zamówienie lub przekazując pieniądze bezpośrednio na naszą fundację. Obecnie zbieramy na zakup pickupa dla Sił Zbrojnych Ukrainy.

Więcej informacji pod linkiem: http://ilounge.pl/

Słowo Polskie za: iLounge, 14 maja 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code