Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Zaproszenie do udziału w XXV Dziecięcym Festiwalu Słowa w Starachowicach

Zaproszenie do udziału w XXV Dziecięcym Festiwalu Słowa w Starachowicach

Starachowickie Centrum Kultury jest organizatorem XXV Dziecięcego Festiwalu Słowa – Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego. W dniach 30-31maja 2015 roku odbędzie się jego 25-ta edycja.

Byłoby nam ogromnie miło, gdyby jubileusz Konkursu uświetnili laureaci polonijnych konkursów organizowanych na Ukrainie i Białorusi. Jesteśmy w stanie zaprosić do Starachowic 3-osobową delegację z każdego Kraju  (dwoje dzieci w wieku 6 – 12 lat wraz z opiekunem). Zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie; z przyjemnością pokażemy gościom nasze miasto, jego ciekawostki i obiekty historyczne.

Pobyt możemy wydłużyć o kolejne 1 – 2 dni.  (Zawarte w załączonym regulaminie informacje dot. opłaty za udział w Konkursie nie dotyczą uczestników z Ukrainy i Białorusi).

Zwracamy się więc z prośbą o przekazanie zaproszenia (także na łamach Waszego Pisma) organizatorom dziecięcych konkursów polskiej poezji i literatury.

Zainteresowanych powyższą propozycją prosimy o kontakt z organizatorem XXV O.M.K.R. , p. Barbarą Kurek, tel. +48-694-965-611,  e-mail: [email protected]).

Regulamin Festiwalu
Formularz zgłoszeniowy

Organizatorzy XXV Dziecięcego Festiwalu Słowa