Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Zaproszenie do udziału w międzynarodowym projekcie / Запрошуємо до участі у міжнародному проекті

Zaproszenie do udziału w międzynarodowym projekcie / Запрошуємо до участі у міжнародному проекті

Stowarzyszenie „Integracja Europa-Wschód” zaprasza Państwa szkołę, instytucję lub organizację do wzięcia udziału w międzynarodowym projekcie „PL+UA=EU. Polsko-ukraińskie spotkania na szlaku do zjednoczonej Europy”.

Każda instytucja, szkoła lub organizacja, która zgłosi swój udział w projekcie i zorganizuje u siebie takie spotkanie, otrzyma zestaw materiałów promocyjnych do nauczania języka polskiego – podręczniki, gry edukacyjne, flagę Polski oraz ciekawe upominki dla wszystkich uczestników takich spotkań.

Aby wziąć udział w projekcie należy wysłać wypełniony formularz w formie elektronicznej i skanowanej (z podpisem) pod adres [email protected] oraz [email protected]
Więcej informacji stosownie udziału w projekcie można uzyskać pod telefonem +380638664664 – Oksana Bondar.

Programem „PL+UA=EU. Polsko-ukraińskie spotkania na szlaku do zjednoczonej Europy” są objęte obwody winnicki, chmielnicki oraz żytomierski.

 

>>>> Zaproszenie do udziału (j. ukr.) – PDF, DOC <<<<<
>>>>Formularz uczestnictwa (j. ukr.)<<<<

 

Від імені польського товариства «Інтеграція «Європа-Схід» маємо честь запросити Вас до міжнародного проекту «PL+UA=EU. Польсько-українські зустрічі  на шляху до об’єднаної Європи». Проект є співфінансованим в рамках конкурсу Міністерства Закордонних Справ РП «Співробітництво в галузі публічної дипломатії 2015»

Проект реалізує товариство «Інтеграція «Європа-Схід» з м. Кельце у співпраці з українськими партнерами:
– Вінницький регіональний центр інформації „Креатив”
– Вінницька культурно-просвітницька спілка поляків
– Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А. Тімірязєва
– Асоціація бібліотек Вінниччини
– Хмельницький національний університет
– Українсько-польський центр європейської інтеграції у м. Хмельницький
– Спільнота польських вчителів в Україні (Хмельницьке відділення)
– Хмельницька обласна універсальна наукова ім. М. Островського
– Житомирська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Ольжича

Товариство «Інтеграція «Європа-Схід» – це польська неурядова організація, яка від 2010 року реалізує міжнародні проекти. Метою організації є впровадження діяльності з поглиблення розвитку дружніх стосунків  та співпраці між Європейським Союзом і країнами Східної Європи та країнами, зацікавленими в реалізації спільних проектів.
Метою проекту є промоція польської мови та знать про сучасну Польщу. В рамках проекту у вересні 2015 р. запланована Виїзна школа польської мови для дітей та молоді «Зустрінь Польщу в….». Виїзні лекції з польської мови та культури включатимуть 50 зустрічей у Вінницькій, Хмельницькій та Житомирській областях на тему історії  Польщі, сучасної музики, а також презентація можливостей навчання у Польщі.

Запрошуємо Вас до участі в таких зустрічах. Кожна установа, організація, яка зголоситься організувати такі зустрічі, отримає промоційні матеріали з вивчення польської мови – підручники, освітні ігри, освітні дошки, прапори Польщі та цікаві сувеніри для учасників зустрічей.  Бажаючих приєднатися до проекту просимо до 15  серпня 2015р.  заповни анкету, що у додатку, та надіслати електронну версію анкети та сканований варіант анкети з підписом і печаткою на ел. адресу:  координатору в Україні: [email protected]  та польському організатору: [email protected]

Більше інформації щодо участі в зустрічах можна дізнатися в координатора проекту на Україні: Оксани Бондар, тел.: +380638664664, e-mail: [email protected]

 

>>>> Запрошення — PDF, DOC <<<<
>>>> Анкета<<<<

Projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu „Współpraca w dziedzinie dyplomacji publicznej – 2015”.

Krzysztof Kalita, 30.07.15 r.