Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Zaproszenie do udziału w I Ogólnoukraińskim Konkursie Instrumentalnym im. I.J.Paderewskiego

Zaproszenie do udziału w I Ogólnoukraińskim Konkursie Instrumentalnym im. I.J.Paderewskiego

Konsulat Generalny RP w Winnicy oraz Szkoła Muzyczna nr 1 w Winnicy organizują I Ogólnoukraiński Konkurs Instrumentalny im. I.J.Paderewskiego, który odbędzie się w terminie 28 lutego – 1 marca 2020 roku.

I Ogólnoukraiński Konkurs Instrumentalny im. I.J.Paderewskiego jest wspólnym polsko-ukraińskim projektem, mającym na celum.in. promocję postaci Ignacego Jana Paderewskiego jako kompozytora i męża stanu. Służyć ma on także zacieśnianiu współpracy pomiędzy Polską a Ukrainą.

Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach grupowych: solistów pianistów, solistów grających na instrumentach smyczkowych oraz zespołów kameralnych. W konkursie mogą wziąć udział młodzi muzycy w wieku od 8 do 19 roku życia.

Rejestracja uczestników będzie trwać do 1 lutego 2020 r.

Więcej informacji oraz wniosek uczestnika konkursu na stronie:  https://www.facebook.com/pg/paderewskicompetition.vn/

Partnerami konkursu jest wiele instytucji rządowych i pozarządowych z Polski i Ukrainy. Zachęcamy Państwa do udziału w Konkursie.

Informujemy też, że zasady uczestnictwa dla wszystkich chętnych są jednakowe, w związku z czym konsulat nie pokrywa kosztów przejazdu i zakwaterowania.

Słowo Polskie za: KG RP w Winnicy, 25 stycznia 2020 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code